Cashback akcia liebherr BioFresh

CASHBACK – Ušetrite až 200 EUR na spotrebičoch s BioFresh

Top technológia za top cenu – získajte výhody našej aktuálnej akcie Cashback a zažite inovatívnu technológiu BioFresh s vrátením peňazí. Pri kúpe akciového spotrebiča vám vrátime až 200€.

Takto zostanú potraviny dlhšie čerstvé – a vy ušetríte. Ako sa môžem stravovať zdravšie a trvalo udržateľnejšie? Túto otázku si v súčasnosti kladú mnohí. Naša odpoveď znie: s technológiou BioFresh. Technológia čerstvosti od spoločnosti Liebherr je preto absolútnym trendom. Že sa to už lepšie nedá? Ale áno. Vďaka akcii Cashback môžete teraz ušetriť až 200 EUR na spotrebičoch BioFresh.

Cashback akcia liebherr

BioFresh – dobré pre vás, dobré pre životné prostredie.

Šťavnaté jablká, chrumkavé šaláty, voňavý syr – čerstvé a chutné jedlo poteší nielen vaše zmysly. Posilní aj vaše zdravie. Pretože platí: „čím čerstvejšie, tým lepšie“. Kto sa chce stravovať zdravo a vyvážene, staví preto na naše technológie čerstvosti – vďaka ktorým potraviny zostanú plné vitamínov a cenných výživných látok.

Dlhšia čerstvosť znamená aj menej plytvania. Podľa aktuálnych informácií vyhodí každý občan EÚ za rok v priemere 179 kilogramov ovocia, zeleniny, mäsa a iných potravín*. Vďaka spotrebičom BioFresh skončí u vás menej potravín v koši, čím chránite životné prostredie.

Ako získať svoju prémiu Cashback ?

Je to úplne jednoduché: Kúpte si u nás svoj obľúbený model na ktorý sa vzťahuje akcia CASHBACK od 01.05. do 31.07.2021 a zaregistrujte sa najneskôr do 31.10. 2021 na LIEBHERR stránke pre cashback.

1. Ako prvý krok si v príslušnej kategórií vyhľadajte Váš zakúpený produkt.

2. Po zvolení kúpeného výrobku, zadajte sériové číslo bez bodiek.

3. Vyberte dátum nákupu a nahrajte kópiu faktúry.

4. Vyplňte kontaktné údaje.

5. Zadajte Váš bankový účet v tvare IBAN.

6. Odošlite formulár. Vyplatenie prémie sa uskutoční do 3 týždňov od potvrdenia registrácie prostredníctvom nášho poskytovateľa služieb

Liebherr BioFresh – udrží potraviny dlhšie čerstvé

Neprehliadnite

Hlavné menu
Close

Môj košík

Viewed

Naposledy prezreté

Close

Categories