Aplikácie Smart Devices Liebherr

Liebherr aplikácie pre smartfóny a tablety

SmartDevice

Pomocou aplikácie SmartDevice dokážete ovládať svoju chladničku aj keď ste na cestách: Svoj spotrebič viete rýchlo a jednoducho nastaviť na požadovanú teplotu odkiaľkoľvek. Tiež máte prehľad o poplašných hláseniach a pripomienkach. Takto sa okamžite dozviete, ak ostanú nedopatrením otvorené dvere alebo dostanete automatickú pripomienku, ak je čas na výmenu filtra.

Na stiahnutie: iOS
Na stiahnutie: Android

Liebherr aplikácia Smart Device

BioFresh

Aplikácia BioFresh Vám poskytne užitočné informácie o potravinách, vitamínoch a trvanlivosti. Aplikácia je prehľadne usporiadaná od A po Z alebo podľa kategórií – vrátane praktickej funkcie vyhľadávania.

Na stiahnutie: iOS
Na stiahnutie: Android

Liebherr Biofresh aplikácia

Smoothies a ľad

Aplikácia zaisťuje neustále dokonalé občerstvenie. 16 vynikajúcich receptov na smoothie, ako sú bobule manga, banán alebo zázvorovo-mätovo-kokosové mlieko, čakajú na vašu prípravu. Navyše iba klepnutím prsta spadnú lesklé kocky ľadu na displej a dajú sa z obrazu posúvať, stohovať alebo vystreliť. V krátkom čase získate aj perfektný drvený ľad. A keď ste sa dostatočne občerstvili alebo máte náladu na čerstvé kocky ľadu, otočte displej o 180 ° a kocky jednoducho vyklopte. S lahodnými receptami na smoothie a kockami ľadu od spoločnosti Liebherr si zaručene zachováte chladnú hlavu!

Na stiahnutie: iOS
Na stiahnutie: Android

Liebherr Biofresh aplikácia
Liebherr sortiment spotrebičov pre zabudovanie v roku 2021
Liebherr BioFresh – udrží potraviny dlhšie čerstvé

Neprehliadnite

Hlavné menu
Close

Môj košík

Viewed

Naposledy prezreté

Close

Categories