Možnosti dopravy a platby

Doručíme vám tovar kamkoľvek budete chcieť. Rýchlo a bezpečne. Nákup v KitchenZone má svoje výhody. Dokážeme sprostredkovať služby, na ktoré by bol obyčajný internetový obchod krátky. Ťažíme zo synergie technického zázemia, obchodu, skúseností a znalostí. Znie to hrdo? Samozrejme! Na nás sa môžete spoľahnúť a keby náhodou došlo k oneskoreniu, nezostaneme len pri slovnej ospravedlnenia.

Možnosti dopravy

Typ dopravy, ktorý dostanete v priebehu objednávky k výberu, je závislý na doručovacej adrese, type produktu a celkovej cene objednávky.

Možnosti platby

Existuje mnoho variantov, ako u nás zaplatiť za nákup. Vyberte si tú, ktorá Vám vyhovuje najviac. Platba pomocou platobnej karty alebo prevodom je dnes veľmi bežný spôsob nakupovania. Tu nájdete pomoc, ako platiť online niekoľkými spôsobmi.

Ako zaplatiť:

  • Online pomocou platobnej karty (VISA, MASTER CARD)
  • Klasickým bankovým prevodom
  • Na dobierku hotovosť/kartou pri prebratí tovaru

Všetky tieto platby sú veľmi jednoduché a pohodlné. Je však nutné mať na pamäti, že pre úspešnú platbu je nutné mať dostatok finančných prostriedkov na účte, povolené internetové platby kartou a starostlivú kontrolu pri zadávaní bankového prevodu.

Hlavné menu
Close

Môj košík

Viewed

Naposledy prezreté

Close

Categories