Značky, ktoré predávame

Predaj produktov Liebherr

Liebherr

Prestížna značka Liebherr je špecializovaná nemecká firma na výrobu chladiacich systémov, ktorá už vyše 60 rokov stanovuje štandardy na poli chladiacej techniky.

Cieľom Liebherru je uspokojovať prianie zákazníka v oblasti stále vyššieho komfortu, ľahšie obsluhy a znižovanie spotreby energie spotrebičov určených na chladenie. Pre informáciu môžme uviesť, že Liebherr s produkciou 2 mil. kusov chladiacich a mraziacich systémov ročne patrí k najväčším producentom v Európe a to ako v produktoch pre domácnosť, tak v produktoch na chladenie pre gastro a laboratóriá.

Predaj produktov znacky lord

Lord

Domáce spotrebiče Lord sú exkluzívne výrobky, ktorých hlavným cieľom je Vám čo najviac uľahčiť rutinné práce v domácnosti.

Nemecká kvalita bez kompromisov také sú spotrebiče Lord vyrábané výhradne v Európe. Kvalitným materiálom aj spracovaním si je výrobca tak istý, že na svoje spotrebiče poskytuje predĺženú päťročnú záruku zdarma. Ak hľadáte spoľahlivé výrobky s dlhou životnosťou a len preverenými súčiastkami a materiálmi, porozhliadnite sa práve medzi spotrebičmi značky Lord.

Predaj produktov Nivona

Nivona

Automatické kávovary NIVONA patria medzi špičkové kávovary. Vnútorné funkcie a dizajn sú zo Švajčiarska, koncepcia a technické know-how z Nemecka.

Nemecká spoločnosť NIVONA, so sídlom v Norimbergu, vychádza z mnohoročnej tradície a skúseností. Kávovary NIVONA sa vyznačujú vynikajúcou kvalitou pripravovaných nápojov, ľahkou obsluhou a automatickou údržbou, spĺňajúce vysoké hygienické štandardy. V Nemecku patrí NIVONA medzi najviac predávané značky automatických kávovarov.

Hlavné menu
Close

Môj košík

Viewed

Naposledy prezreté

Close

Categories