Vstavané spotrebiče Liebherr 2021

Liebherr sortiment spotrebičov pre zabudovanie v roku 2021

Spotrebiče značky Liebherr prinášajú kvalitné produkty niekoľko desiatok rokov. Rok 2021 nebude výnimkou. Teraz sa s týmito novinkami môžu zoznámiť aj zákazníci KITCHENZON. Spotrebiče Liebherr charakterizujú najmodernejšie technológie, určené pre skvalitnenie rodinného života, a maximálna efektivita pri skladovaní potravín. Ponuka voľne stojacích alebo zabudovaných chladničiek, mrazničiek pre domácnosť alebo profesionálne gastro spotrebiče.

Pre značku Liebherr je typická snaha urobiť život svojich zákazníkov jednoduchšie a pohodlnejšie. Preto zavádza koncepcie, ktoré prinášajú ešte viac pohodlia a tiež ohľaduplnejší vzťah k životnému prostrediu. Svoj prístup napĺňa inteligentnými riešeniami, ktoré šetria čas a umožňujú žiť aktívnejšie. Medzi najzaujímavejšie a najšikovnejší produkty môžeme zaradiť chladničky, ktoré predstavujú inovatívne technológie v mimoriadnom dizajne. Každý užívateľ ocení nízku spotrebu energie a bohaté funkcie. Nášmu zákazníkovi chceme podať lepší prehľad o našom sortimente. Preto sa sortiment rozčlenil do 4 tried. Volajú sa série.

  • Pure Séria
  • Plus Séria
  • Prime Séria
  • Peak Séria

Séria Pure

Séria Pure je naša najnižšia trieda. Je jednoduchá a čistá, ale vybavená pre všetky základné potreby základného trhu. Viac si môžete pozrieť vo videu nižšie:

Séria Plus

Boduje s dodatočnými detailmi pre stredný cenový segment:

Séria Prime

Pri tejto sérii je to výrazne vznešenejšie vďaka skutočným materiálom a mimoriadnemu konceptu osvetlenia. Vysoké nároky bez kompromisov:

Séria Peak

Séria Peak je 4. a najvyššia trieda. Spája to najlepšie s najlepším – špička extra triedy:

Liebherr aplikácie pre smartfóny a tablety

Neprehliadnite

Hlavné menu
Close

Môj košík

Viewed

Naposledy prezreté

Close

Categories